Doktorantka nagrodzona Stypendium Ministra Nauki Szkolnictwa Wyższego

Doktorantka reprezentująca Nasz Wydział, jest także uczestnikiem stacjonarnych studiów doktoranckich na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pani Katarzyna jest jedyną osobą reprezentującą Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu wśród grona nagrodzonych osób. Na uwagę zasługuje również fakt, iż tylko dwie osoby, w tym nasza Doktorantka, reprezentują dyscyplinę nauk o zarządzaniu. Większość nagrodzonych osób to osoby związane z naukami ścisłymi.

Szczegółowe informacje nt. stypendiów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego znajdują się na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.