Wykład otwarty Prof. Grzegorza W. Kołodko

19.04. 2013 r. o godz. 11.00 w auli budynku H, ul. Kochanowskiego 8.

Prof. Grzegorz W. Kołodko to intelektualista i polityk, jeden z głównych architektów polskich reform gospodarczych. Członek Europejskiej Akademii Nauki, Sztuki i Literatury. Dyrektor Centrum Badawczego Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER w Akademii Leona Koźmińskiego (www.tiger.edu.pl). Wicepremier i minister finansów w latach 1994-97 i 2002-03. Ekonomista i autor interdyscyplinarnych prac naukowych opublikowanych w 26 językach. Podróżnik i maratończyk.

Gościnny wykład Prof. Grzegorza W. Kołodko wpisuje się w realizację projektu opracowanego na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, nagrodzonego w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na najlepsze programy kształcenia. Projekt przewiduje wykorzystanie w procesie kształcenia najnowszej wiedzy z zakresu nauk ekonomicznych poprzez rozwijanie kontaktów z wybitnymi postaciami świata nauki.

Informujemy, że w dniu 19.04. 2013 r. o godz.14.00 w Książnicy Karkonoskiej, ul. Bankowa 27 odbędzie się wykład publiczny Prof. Grzegorza W. Kołodko nt. "Globalizacja, kryzys i co dalej?", organizowany przez Urząd Miasta Jelenia Góra.

kolodko_plakat_druk
g.w._kolodko_fot.z_mapa

Więcej informacji o książce Prof. G. Kołodko pt. „Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości” na stronie internetowej Księgarni Wydawnictwa Pruszyński i S-ka