Wykład Otwarty Marka Zubera

obraz_marek_zuber_2_cmyk
Foto: www.strefabiznesu.pl

Marek Zuber – ekonomista i analityk rynków finansowych, absolwent Wydziału Finansów i Bankowości Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pracował m.in. w Banku Przemysłowo-Handlowym (później BPH-PBK), firmie TMS i Internetowym Domu Maklerskim. W 2005 roku został szefem doradców ekonomicznych premiera RP Kazimierza Marcinkiewicza. Aktualnie prowadzi własną działalność w zakresie sporządzania prognoz makroekonomicznych i rynkowych, analizy przedsiębiorstw i doradztwa w zakresie szeroko rozumianych możliwości, jakie dają rynki finansowe. Zajmuje się także przeprowadzaniem szkoleń. Zasiada w kilku radach nadzorczych. Komentarze Marka Zubera, dotyczące kwestii ekonomiczno-społecznych, regularnie ukazują się w mediach (m.in. Wprost, Gazeta Wyborcza, bankier.pl, TVN CNBC). Jest laureatem nagrody „Doradcy Politycznego Roku 2006” przyznawanej przez World Connect. Pasjonuje się sportem i motoryzacją.

Gościnny wykład Marka Zubera wpisuje się w realizację projektu opracowanego na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, nagrodzonego w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na najlepsze programy kształcenia. Wykład ten inauguruje serię spotkań z wybitnymi postaciami świata biznesu w ramach Cyklicznego Seminarium „Nowa Era Biznesu – Spotkania z Praktykami”.

1_mln

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na wykładzie do 03.06.2014 r. (wtorek) na adres: promocja-jg@ue.wroc.pl.