Targi Kariery - "Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy"

Targi odbędą się w dniu 22 października 2014 r. w auli Wydziału Ekonomii, Zarządzania

i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego

przy ul. Nowowiejskiej 3 w Jeleniej Górze,

w godzinach od 10.00 do 13.00.

Do udziału w targach zaproszone zostały wiodące instytucje rynku pracy, szkoły, urzędy i przedsiębiorstwa z terenu naszego subregionu. Uczestnikami targów będą uczniowie, studenci oraz zainteresowane osoby.

Studentom i uczniom organizatorzy zapewniają:

Pracodawcom i instytucjom rynku pracy organizatorzy zapewniają:

Zapraszamy Państwa do udziału w targach i prezentacji oferty edukacyjnej Szkoły. Udział w tym wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Formularz zgłoszeniowy prosimy wysłać mailowo na adres: promocja-jg@ue.wroc.pl do dnia 10 października. O możliwości udziału w Targach decyduje kolejność zgłoszeń.

POTWIERDZILI SWOJE UCZESTNICTWO

Pliki do pobrania: