Uroczystość rozdania dyplomów

UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA DYPLOMÓW
UKOŃCZENIA STUDIÓW WYŻSZYCH

img_5807

Dziekan oraz Rada Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, mają zaszczyt zaprosić na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów wyższych.

Uroczystość odbędzie się dnia 6 grudnia 2014 r., w auli Wydziału, przy ulicy Kochanowskiego 8, o godzinie 11:15.

Absolwenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia

Informujemy, że warunkiem otrzymania oryginału dyplomu i odpisów jest złożenie w dziekanacie do dnia 5 grudnia 2014 r. (w dniu uroczystości do godziny 10:00)

• uzupełnionej karty obiegowej,
  • legitymacji studenckiej (dla osób, które nie kontynuują studiów na II stopniu w Jeleniej Górze lub we Wrocławiu)
  • oraz osobiste pokwitowanie w księdze dyplomów.
W przypadku niewypełnienia wyżej wymienionych formalności odbiór dyplomu w trakcie uroczystości na auli nie będzie możliwy.

Absolwenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia

Informujemy, że warunkiem otrzymania oryginału dyplomu i odpisów jest złożenie w dziekanacie do dnia 05.12.2014 r. (w dniu uroczystości do godziny 10:00)

• uzupełnionej karty obiegowej,
  • legitymacji studenckiej
  • oraz osobiste pokwitowanie w księdze dyplomów.

Informujemy również, iż na czas uroczystości absolwentom umożliwiamy wypożyczenie togi absolwenta wraz z biretem. Wypożyczenie jej będzie możliwe za okazaniem i pozostawieniem w depozycie dowodu osobistego. Dlatego też proszę osoby chętne o wcześniejsze przybycie celem dokonania niezbędnych formalności. Togi będą wypożyczane przed uroczystością w sali Rady Wydziału (ul. Kochanowskiego 8).

Osoby, które odebrały wcześniej dyplom, a chcą uczestniczyć w uroczystości, proszone są o dostarczenie oryginału dyplomu do odpowiedniego Dziekanatu do godziny 10:00