Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców Euroregionu Nysa

Zapraszamy do wzięcia udziału w 9 Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców Szkół Wyższych Euroregionu Nysa, która odbędzie się w dniu 12 maja 2015 roku.

Konferencja ta jest rezultatem współpracy transgranicznej państwowych uczelni w ramach Akademickiego Centrum Koordynacyjnego Szkół Wyższych Euroregionu Nysa (ACC). Celem jej jest wymiana doświadczeń naukowych studentów i doktorantów, prezentacja tematów i wyników ich prac badawczych.

Chcielibyśmy, aby uczestnicy konferencji zaprezentowali swoje referaty naukowe i projekty badawcze dotyczące zarówno ich indywidualnych zamierzeń naukowych (doktoranci) jak i działalności Kół Naukowych, do których należą (studenci).

Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy:

Adres WWW: http://www.ezit.ue.wroc.pl/youngscientists