Coach - specjalista współczesnego biznesu - zaproszenie na wykład od Studenckiego Koła Naukowego Przedsiębiorczości i Zarządzania "Meritum"

Studenckie Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Zarządzania MERITUM zaprasza studentów na wykład pt. „Coach - specjalista współczesnego biznesu”, który poprowadzi Pan Marcin Herma, certyfikowany coach ICC i licencjonowany doradca zawodowy. Podczas spotkania zostaną poruszone kwestie związane z istotą coachingu, pracą coacha, jego sylwetką oraz ścieżką kariery zawodowej. Wykład jest organizowany w ramach cyklu „Spotkania z przedsiębiorcami” 15.04. o godz. 15.00 w sali 42A.