Zapraszamy studentów do udziału w kolejnej edycji programu Career Coaching

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Wydziału EZiT w Jeleniej Górze na sesje z coachem kariery w ramach projektu Kuźnia Kadr IV.

Istotę coachingu stanowi wspieranie w rozwoju i dokonywanie zmian na lepsze. Coaching opiera się na przekonaniu, że każdy człowiek posiada wszystkie potrzebne mu zasoby, aby dokonywać zmian. Proces coachingowy polega zatem na odkrywaniu tkwiącego w nas potencjału, umożliwiającego dokonanie zmiany, rozwoju w planowanym dwustronnym procesie poprzez rzetelną ocenę, ukierunkowaną praktykę i regularne sprzężenie zwrotne.

Korzyści dla uczestników

W procesie coachingu kariery podczas szkolenia i trzech indywidualnych sesji dzięki wsparciu profesjonalego coacha uczestnicy będą mogli :

Termin rekrutacji II edycji od 13.04 do 20.04.2015 roku.

Termin realizacji II edycji od 20.04 do 30.06.2015 roku.

Zapisy osobiście w biurze Projektu Kuźnia Kadr IV, pokój 100, ul. Nowowiejska 3, Jelenia Góra lub pod adresem karolina.dudkiewicz@ue.wroc.pl

Zapraszamy do efektywnego treningu osobistego i zawodowego rozwoju.