Newsy z Wirtualnej Studenckiej Firmy Konsultingowej

Stacja początkowa – rekrutacja nowych pracowników, październik 2015

W końcu po przerwie wakacyjnej, ruszyliśmy.

Zaczęliśmy od rekrutacji nowych pracowników. Frekwencja nie zawiodła. Na nabór przyszły osoby, które miały jasno postawiony cel – chcemy poznać tę Firmę, zdobyć doświadczenie i cieszyć się z wyrobionej już marki WSFK i mieć wpływać na rozwój Firmy w przyszłości.

Do naszego grona dołączyli:

Justyna Stachura – Dział Księgowości, Kadry i Sekretariat
Paweł Sobierajski – Dział Księgowości, Kadry i Sekretariat
Rafał Gargała – Dział Promocji i Rozwoju
Ewelina Sobczak – Dział Promocji i Rozwoju
Aleksandra Bartczak – Dział Promocji i Rozwoju
Bartosz Biesaga – Dział Analiz
Mateusz Walski – Dział Analiz
Dawid Kałamarz – Dział Analiz

Gratulujemy!

W roku akademickim 2015/2016 zaszły istotne zmiany w funkcjonowaniu Firmy. Po pierwsze godziny spotkań – posiedzenia WSFK odbywają się w godzinach 16.30 – 19.30. Kolejne zmiany to wymiana pokoleniowa w Firmie – wielu pracowników zakończyło studia na Naszym Wydziale i dlatego musiało zrezygnować z pracy w WSFK. Z doświadczeniem z poprzedniego semestru i roku akademickiego pozostały cztery osoby, które tworzą filar odświeżonej Firmy. Nowy Zarząd w składzie Paulina Waśkowska i Szymon Soroka przedstawili cele i priorytety z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć i do jakich będziemy dążyć. Nasza Rada Nadzorcza powiększyła się o dwie osoby – dr Annę Baraniecką i dr Agnieszkę Połomską-Jasienowską. Obie panie będą czuwać nad rozwojem Firmy oraz wykształceniem i pogłębieniem w pracownikach tzw. umiejętności miękkich. Przed nowym głównym analitykiem Klaudią Buss i jej zespołem kolejne wyzwania, bowiem WSFK otrzymała ofertę projektu – pierwszy etap musi być już realizowany. Podobnie przed nowym kierownikiem Działu Promocji i Rozwoju Pawłem Zawiszą i jego teamem stoją misje promocyjne i rozwojowe.

Tak, więc z odświeżonym składem Firmy, z nowymi pomysłami i celami ruszamy w dalszą podróż po świecie biznesu, projektów i doświadczeń.

Jeżeli jesteś ciekawy tego, co się dzieje w Firmie, chcesz do nas dołączyć – zapraszamy. Rekrutacja jest nadal otwarta. Szukamy osób, które chcą czegoś więcej.

Paweł Zawisza
Dział Promocji i Rozwoju