Dzień Otwartych Drzwi i Targi Kariery

Drodzy maturzyści!

Przed Wami czas podejmowania kluczowych decyzji. Niebawem matura, a potem studia. Czy zastanawialiście się już co chcecie robić w przyszłości i jaki kierunek studiów wybrać?

Zapraszamy Was na Dzień Otwartych Drzwi i Targi Kariery na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, które odbędą się 9 grudnia 2015 r. w godz. 10:45-14:00, a w ich ramach wykłady, warsztaty, możliwość zwiedzenia Wydziału, spotkania z wykładowcami i studentami, a także gry i zabawy z nagrodami.

W auli bud. H w godz. 12.00-14.00 będą odbywały się Targi Kariery, w których uczestniczyć będą przedstawiciele firm i instytucji związanych z rynkiem pracy. W sali 50A Wirtualna Studencka Firma Konsultingowa zaprasza na spotkanie z pracownikami firmy – studentami naszego Wydziału.