Pracownicy Wydziału współautorami encyklopedii

Pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu współautorami

“The SAGE Encyclopedia of Quality and the Service Economy”

W 2015 roku opublikowana została “The SAGE Encyclopedia of Quality and the Service Economy”. Dzieło to, liczące 1008 stron, jest unikatowym, na skalę światową, kompendium wiedzy na temat jakości oraz usług. Pracami związanymi z jego przygotowaniem kierowała prof. Su Mi Dahlgaard-Park z Uniwersytetu w Lund (Szwecja), która do współpracy zaprosiła autorów z różnych krajów i kontynentów. Naszą uczelnię w tym gronie reprezentowali:

·    prof. zw. dr hab. Tadeusz Borys – współautor części dotyczącej jakości życia oraz

·    dr Piotr Rogala – autor rozdziału dotyczącego systemów zarządzania jakością oraz współautor części dotyczącej jakości życia.

Więcej na temat tej encyklopedii można dowiedzieć się wchodząc na stronę: