Spotkanie organizacyjne SKN Zarządzania i Przedsiębiorczości „Meritum"

Studenckie Koło Naukowe Zarządzania i Przedsiębiorczości „Meritum" zaprasza wszystkich chętnych Studentów i Doktorantów na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w czwartek 17 grudnia 2015 roku o godz. 17.30. w pokoju nr 16 (bud. H.) Zapraszamy każdego, kto ma ochotę skorzystać z dogodnych warunków do wszechstronnego rozwoju oraz pragnie czegoś więcej, niż tylko sucha akademicka wiedza. SKN „Meritum” działa na naszym Wydziale od 2006 roku, oferując swoim Członkom zdobycie niezbędnej wiedzy, umiejętności i kompetencji, m.in. prowadzenia badań naukowych, tworzenia artykułów naukowych, prezentacji osiągnięć naukowych. Ponadto Członkowie organizują i uczestniczą w lokalnych seminariach i sympozjach naukowych, wyjeżdżają na konferencje naukowe, wizytują przedsiębiorstwa, a także spotykają się z przedsiębiorcami. Serdecznie zapraszamy !

Kontakt:
Opiekun naukowy: prof. Agnieszka Sokołowska