Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów wyższych

Drodzy absolwenci!

Dziekan oraz Rada Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, mają zaszczyt zaprosić na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów wyższych.

Uroczystość odbędzie się 5 marca 2016 r. o godz. 11.00 w auli Wydziału, przy ulicy Kochanowskiego 8.

img_5807__kopiowanie_rrdd_vvvcc

Absolwenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia

Informujemy, że warunkiem otrzymania oryginału dyplomu i odpisów jest złożenie w dziekanacie do dnia 4 marca 2016 r. (w dniu uroczystości do godziny 10:00)

• uzupełnionej karty obiegowej,
  • legitymacji studenckiej (dla osób, które nie kontynuują studiów na II stopniu w Jeleniej Górze lub we Wrocławiu)
  • oraz osobiste pokwitowanie w księdze dyplomów.

W przypadku niewypełnienia wyżej wymienionych formalności odbiór dyplomu w trakcie uroczystości na auli nie będzie możliwy.

Absolwenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia

Informujemy, że warunkiem otrzymania oryginału dyplomu i odpisów jest złożenie w dziekanacie do dnia 04.12. marca 2016 r. (w dniu uroczystości do godziny 10:00)

• uzupełnionej karty obiegowej,
  • legitymacji studenckiej
  • oraz osobiste pokwitowanie w księdze dyplomów.

Przypominamy również o możliwości dokonania oceny programu kształcenia, uzyskanych efektów kształcenia oraz przydatności ukończonych studiów na rynku pracy. Zapraszamy do wypełnienia ankiety absolwenta.

Informujemy również, iż na czas uroczystości absolwentom umożliwiamy wypożyczenie togi absolwenta wraz z biretem. Wypożyczenie będzie możliwe za okazaniem i pozostawieniem w depozycie dowodu osobistego. Osoby chętne proszone są o wcześniejsze przybycie celem dopełnienia formalności. Togi będą wypożyczane przed uroczystością w sali Rady Wydziału (ul. Kochanowskiego 8).

Osoby, które odebrały wcześniej dyplom, a chcą uczestniczyć w uroczystości, proszone są o dostarczenie oryginału dyplomu do odpowiedniego Dziekanatu do godziny 10:00.