X Jubileuszowa Konferencja Młodych Naukowców Euroregionu Nysa

W imieniu Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki jako członka ACC serdecznie zapraszamy na X Jubileuszową Konferencję Młodych Naukowców Euroregionu Nysa. Konferencja odbędzie się dnia 11 maja 2016 roku w Jeleniej Górze, przy ulicy Kochanowskiego 8 w sali Rady Wydziału, w godzinach 9:30 – 15:00. W programie przewidziane są dwie sesje plenarne oraz obiad. Dla chętnych zaplanowano również wycieczkę do Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, w godzinach 15:00-18:00. Opłata konferencyjna wynosi 100 złotych, natomiast wycieczka dla chętnych jest dodatkowo płatna w cenie 20 złotych.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 27 kwietnia 2016 roku na maila: anna.gwiazdzinska@ue.wroc.pl

Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.