Podziękowania Pana Dziekana dla Studentów

Drodzy Studenci,

serdecznie dziękuję wszystkim Studentom Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki, którzy uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Parlamentu Studentów RP – członkiem Polskiej Komisji Akredytacyjnej, podczas wizytacji Wydziału w dniu 23 kwietnia 2016 r.
Spotkanie to stanowiło bardzo ważny element oceny jakości kształcenia na kierunku Zarządzanie na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia.
Szczególnie dziękuję za zaangażowanie i udział w dyskusji przedstawicielom Samorządu Studenckiego, Rady Studentów, Wirtualnej Studenckiej Firmy Konsultingowej oraz członkom kół naukowych funkcjonujących na naszym Wydziale.

Z poważaniem,

Dziekan Wydziału