Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego

5 października 2016 r. odbędzie się uroczysta XLVIII Inauguracja Roku Akademickiego na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 11:00 w auli budynku A przy ulicy Nowowiejskiej 3. Wykład inauguracyjny wygłosi prof. dr hab. Grzegorz Gołembski.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 3 października 2016 r. pod nr tel. 75 75 38 225 lub 75 75 38 202.

Dziekan Wydziału dr hab. Elżbieta Sobczak, prof. UE zaprasza na spotkanie przy lampce wina, które odbędzie się bezpośrednio po zakończeniu Inauguracji w Klubie Studenckim Ekonomiczna Pomarańcza przy ul. Nowowiejskiej 3 (parter, budynek główny).

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje zawarte są w poniższym zaproszeniu.