Kolejna habilitacja na naszym Wydziale!!!

W miniony piątek, 18 listopada 2016 r. Rada Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na podstawie oceny dorobku naukowego Habilitanta i monografii pt. „Systemy informacyjne nadzoru nad zakładami ubezpieczeń” nadała dr Robertowi Kurkowi – adiunktowi w Katedrze Finansów i Rachunkowości na naszym Wydziale, stopień doktora habilitowanego w obszarze nauk społecznych, w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie Finanse.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych oraz satysfakcji w życiu prywatnym.