Oferta pracy w firmie RENA Polska Sp. z o.o.

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadcząca kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

REFERENT DS. PLANOWANIA / PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Wykroty

Oczekiwane kwalifikacje:

• Wykształcenie min. średnie (mile widziani również studenci studiów dziennych)

• Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

• Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. dobrym (umożliwiającym swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji mailowej)

• Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność wnikliwej analizy informacji.

Mile widziane:

• Doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym

• Znajomość cyklu produkcyjnego, zaopatrzeniowego lub metod i technik produkcji

W zamian pracodawca oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę/zlecenie, na pełen lub część etatu, w międzynarodowym środowisku

• Atrakcyjne wynagrodzenie + częściowy zwrot kosztów dojazdu

• Wdrożenie w powierzony zakres obowiązków

• Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Pracę przy zastosowaniu najnowszych technologii

• Bogaty pakiet socjalny

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu pod nr tel. (75) 649 31 04 / przesłania aplikacji drogą elektroniczną na adres: anna.bojdo@rena.com

zamknij