Wspólne Kolędowanie

Konsekwentnie realizując misję integracji społeczności akademickiej naszego Wydziału, Pani Dziekan dr hab. Elżbieta Sobczak, prof. UE zaprosiła wszystkich pracowników i studentów na „Wspólne Kolędowanie”. Uroczystość odbyła się na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w dniu 16 grudnia 2016 roku, zgromadziła około 50 uczestników, byłych i obecnych pracowników Wydziału oraz studentów Samorządu Studenckiego.

Cudowną barwą głosu oczarowała nas nasza studentka Karolina Więcek, niezwykle utalentowana młoda osoba. Niecodziennym talentem muzycznym zaskoczył nas wszystkich dr Franciszek Adamczuk wykonując aranżacje tradycyjnych polskich kolęd na… akordeon.

Wieczór upłynął w miłej przedświątecznej atmosferze, pełnej życzliwych rozmów, uśmiechu i śpiewu.