Seminarium naukowe Profesora Gernota Liedtke

W poniedziałek dnia 19.12.2016 na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki gościliśmy znamienitego gościa ze świata nauki Profesora Gernota Liedtke kierownika Institut für Verkehrsforschung w Deutsches Zentrum für Luft- und Raumfahrt e.V. (DLR) oraz pracownika Technische Universität Berlin. Spotkanie miało charakter seminarium naukowego na temat: „Joint city distribution centers - projects for Berlin and economic analysis”. Podczas spotkania zostały zaprezentowane problemy ekonomiczne tworzenia i funkcjonowania miejskich centrów dystrybucyjnych na przykładzie Berlina. Wykład spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród studentów i kadry naukowo-dydaktycznej co potwierdziła liczna frekwencja i owocna dyskusja.