UWAGA - Zapisy na seminaria unieważnione

Uwaga studenci zapisujący się na seminaria dyplomowe

Z uwagi na awarię, system Zapisy zostaje zamknięty, a dotychczasowe deklaracje studentów zostają unieważnione.
Zapisy na seminaria dyplomowe będą ponownie przeprowadzone w  późniejszym terminie.
Komunikat o terminach ponownych zapisów podamy w poniedziałek 9 stycznia 2017 r. po godz. 15.00.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Zapisy na seminaria dyplomowe licencjackie (rok 2 stopień 1) i magisterskie (rok 1 stopień 2) odbędą się poprzez system ZAPISY w dniach 7-11 stycznia 2017 r. Proszę o zapoznanie się z godzinami zapisów oraz domenami badawczymi Promotorów: http://www.ezit.ue.wroc.pl/studenci/1479/zapisy_na_seminaria.html
Osoby, które nie zapiszą się w wyznaczonym terminie na seminaria, zostaną administracyjnie przydzieleni do grupy seminaryjnej.

Studenci logują się do zapisów podając jako login numer indeksu, a jako hasło datę urodzenia w postaci rrr-mmm-dd na przykład 2017-05-18.
Godzina wyznaczona jest godziną, od której student może rozpocząć zapisy i może się zapisywać do północy dnia 11.01.2017.

W przypadku zapisania się do Promotora, który nie został wskazany dla danego kierunku, wybór Promotora uznaje się za nieważny. Sytuacja taka oznacza konieczność dokonania ponownego zapisu.