Wykład otwarty Profesora Eugeniusza Gatnara

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na wykład otwarty Profesora Eugeniusza Gatnara pt. „Polityka pieniężna we współczesnym świecie”, który odbędzie się w dniu 19.01. 2017 r., o godz. 10.00, w auli budynku H, ul. Kochanowskiego 8.

Wykład ten wpisuje się w serię spotkań z wybitnymi postaciami świata nauki w ramach Cyklicznego Seminarium Naukowego „Ekonomia – nowe trendy i wyzwania”, stanowiącego element realizacji projektu nagrodzonego w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na najlepsze programy kształcenia.

Informujemy, iż istnieje możliwość otrzymania certyfikatu potwierdzającego udział w Cyklicznym Seminarium Naukowym „Ekonomia - nowe trendy i wyzwania”.

W celu usprawnienia organizacji (przygotowania certyfikatów) uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie swojej obecności na wykładzie do 16.01.2017 r. na adres: promocja-jg1@ue.wroc.pl.

Pracownicy zabierający ze sobą grupy studentów proszeni są również o podanie liczby studentów.

plakat_gatnar_poprawki3