Wykład otwarty Profesora Eugeniusza Gatnara

W dniu 19.01.2017 r., na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, odbył się wykład otwarty Pana Profesora Eugeniusza Gatnara – Członka Rady Polityki Pieniężnej, pt. „Polityka pieniężna we współczesnym świecie”

Wykład ten stanowił część Cyklicznego Seminarium Naukowego „Ekonomia – nowe trendy i wyzwania”, stanowiącego element realizacji projektu nagrodzonego w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na najlepsze programy kształcenia.

Licznie przybyli studenci, doktoranci i pracownicy Wydziału oraz uczniowie szkół średnich wysłuchali wykładu Pana Profesora, ponadto mieli okazję zadać pytania dotyczące poruszanych podczas wykładu zagadnień.

Po zakończonym wykładzie Pan Profesor spotkał się z pracownikami i opiekunami Wirtualnej Studenckiej Firmy Konsultingowej, którym udzielił wielu ciekawych rad dotyczących rozwoju działalności Firmy.

Władze, pracownicy i studenci Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystki serdecznie dziękują Panu Profesorowi za wizytę i bardzo ciekawy, inspirujący wykład.