Spotkanie Rady Menedżerów Biznesu i Administracji

W dniu 20 stycznia 2017 roku na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze odbyło się kolejne spotkanie członków Rady Menedżerów Biznesu i Administracji. Podczas spotkania przewodniczący Hubert Papaj podsumował pierwszą kadencję funkcjonowania Rady oraz wspólnie z Panią Dziekan prof. UE dr hab. Elżbietą Sobczak powołał nowych członków RMBiA reprezentujących różne instytucje publiczne oraz przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe z regionu jeleniogórskiego. Wszyscy nowi członkowie zadeklarowali gotowość i chęć do współpracy z naszym Wydziałem w zakresie między innymi podnoszenia wiedzy, umiejętności i kompetencji studentów wydziału EZiT. Kolejnej kadencji będzie przewodniczył Pan Hubert Papaj, który został wybrany przez członków RMBiA jednogłośnie.