Stypendium w ramach darowizny Programu Santander Universidades prowadzonego przez Bank Zachodni WBK S.A. (studenci, doktoranci, pracownicy)

Szanowni Państwo,
W ramach darowizny Programu Santander Universidades prowadzonego przez Bank Zachodni WBK S.A. zostaną sfinansowane stypendia dla: studentów, doktorantów, pracowników. Wniosek o przyznanie stypendium wraz z kompletem dokumentów potwierdzających wpisane we wniosku osiągnięcia należy składać w Dziekanacie (pokój 59) w terminie od 15 lutego 2017 r. do 10 marca 2017 r.
Wniosek o przyznanie stypendium dla studenta         Wersja w wordzie
Wniosek o przyznanie stypendium dla doktoranta      Wersja w wordzie
Wniosek o przyznanie stypendium dla pracownika     Wersja w wordzie
Zasady punktacji osiągnięć