Konkurs na wynajem pomieszczeń na prowadzenie działalności gospodarczej

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze

ul. Nowowiejska 3, 58-500 Jelenia Góra

ogłasza pisemny konkurs na wynajem pomieszczeń na prowadzenie

działalności gospodarczej

w budynku dydaktycznym A przy ul. Nowowiejskiej 3 w Jeleniej Górze

Przedmiotem konkursu jest wynajem pomieszczenia (10 m2) na prowadzenie działalności gospodarczej, w tym usług kserograficznych w budynku dydaktycznym A przy ul. Nowowiejskiej 3 w Jeleniej Górze.

Zaleca się przeprowadzenie wizji lokalnej po uzgodnieniu terminu pod nr telefonu 75 75 38 202. Z uwagi na potrzeby studentów stacjonarnych i niestacjonarnych punkt powinien być otwarty od poniedziałku do niedzieli w godzinach (co najmniej) 8:00 – 16:00.

Z wybranym oferentem zostanie zawarta umowa na trzy lata, z możliwością jej przedłużenia. Miesięczna stawka najmu zostanie podwyższona o podatek od nieruchomości i opłaty za media.

Oferty należy składać w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki, ul. Nowowiejska 3, 58-500 Jelenia Góra, bud. A, pok. 46 do dnia 29.03.2017 r. do godz. 10:00.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 29.03.2017 r o godz. 10:30. O wyniku konkursu oferenci, którzy złożą oferty, zostaną poinformowani faksem lub drogą elektroniczną.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 075 75 38 202.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zastrzega sobie prawo odstąpienia od konkursu lub jego unieważnienia bez podania przyczyn.