Seminarium Naukowe "Młodzi Naukowcy na rzecz rozwoju Dolnego Śląska"

Szanowni Studenci i Doktoranci,

Zapraszamy do udziału w seminarium naukowym "Młodzi naukowcy na rzecz rozwoju Dolnego Śląska", które odbędzie się w dniach 25-26 maja 2017 roku na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze. Seminarium obejmowało będzie dwa dni robocze, podczas których młodzi naukowcy: studenci studiów I i II stopnia oraz uczestnicy studiów doktoranckich będą mogli wygłosić referaty, zaprezentować plakaty i w trakcie dyskusji panelowych podzielić się wynikami indywidualnych lub zbiorowych analiz i badań związanych z planowanymi lub realizowanymi inicjatywami związanymi z rozwojem ekonomicznym i społecznym Województwa Dolnośląskiego. Istotnym elementem spotkania będzie prezentacja nisz rynkowych zidentyfikowanych przez studentów i doktorantów.

Planowane przedsięwzięcie ma na celu:

1. Zwiększenie zaangażowania młodzieży w rozwój Regionu Dolnego Śląska.
  2. Integrację środowiska naukowego na rzecz rozwoju ekonomiczno-społecznego Województwa Dolnośląskiego.
  3. Propagowanie wiedzy na temat ekonomicznych, społecznych i środowiskowych aspektów rozwoju Dolnego Śląska.

Jako organizatorzy liczymy na Państwa udział podczas dwudniowego seminarium, gdzie pracę naukową zechcemy połączyć z atmosferą sprzyjającą integracji środowiska Młodych Naukowców.

Szczegółowe informacje dotyczące seminarium naukowego znajdują się na stronie Seminarium Naukowego „Młodzi naukowcy na rzecz rozwoju Dolnego Śląska”