Piąta edycja „Mistrzów Logistyki”

mistrzowie_logistykiZa nami pierwszy etap piątej edycji konkursu “Mistrzowie Logistyki” organizowanego przez Katedrę Zarządzania Strategicznego i Logistyki na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu we współpracy z Fundacją Kuehne ze Szwajcarii. Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy i umiejętności z zakresu logistyki wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku do konkursu stanęło łącznie ponad 200 uczniów reprezentujących kilkanaście szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego, m.in. z: Wrocławia, Legnicy, Wałbrzycha, Kamiennej Góry, Opalenicy, Jawora, Zgorzelca i z Kłodzka. Do drugiego etapu zakwalifikowali się reprezentanci 12 szkół. Finał odbędzie się w murach Naszego Wydziału, 12 czerwca 2017 roku.

Sponsorem nagród dla zwycięzców będzie Fundacja Kuehne, z którą Katedra Zarządzania Strategicznego i Logistyki współpracuje od ponad czterech lat w ramach wspólnie organizowanych we Wrocławiu studiów podyplomowych „Logistyka i Zarządzania Łańcuchem Dostaw”.