Uwaga! Studenci kierunku ekonomia i zarządzanie. Zapisy na wykłady do wyboru na semestr zimowy, rok akademicki 2017/2018

W systemie USOSWeb w dniach: 17.05.2017 (środa) od godz. 10:00 do 19.05.2017 (piątek) godz. 23:59 odbędą się ZAPISY na wykłady do wyboru, które realizowane będą w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018.

Sprawa dotyczy Studentów:

ZAPISY NA WYKŁADY DO WYBORU przeprowadzone zostaną w systemie USOS i są obligatoryjne z uwagi na automatyczne tworzenie grup. W załączeniu wykaz wykładów do wyborów wraz z ich opisami - bardzo prosimy o zapoznanie się z ofertą.

Do zapisów służy w USOSweb zakładka: Dla studentów --> Rejestracja--> Przejdź do rejestracji. W każdym przypadku należy wybrać 1 przedmiot z listy.

Pliki do pobrania: