Wizyta Profesorów z Uniwersytetu Technicznego w Koszycach

W dniach 9-12 maja Katedrę Zarządzania Strategicznego i Logistyki odwiedzili prof. Marcela Malindzakova, prof. Andrea Rosova oraz prof. Martin Straka. Naukowcy odbyli wizytę w ramach programu Erasmus+, przeprowadzili zajęcia ze studentami Zarządzania i zachęcali do studiowania logistyki na Uniwersytecie Technicznym w Koszycach, z którym Nasza Uczelnia w 2016 roku podpisała umowę dotyczącą mobilności akademickiej. Poza obowiązkami dydaktycznymi i rozmowami zacieśniającymi współpracę naukowo – badawczą pomiędzy pracownikami Instytutu Logistyki z UT w Koszycach i Katedry Zarządzania Strategicznego i Logistyki UE we Wrocławiu, Goście zwiedzili Jelenią Górę i jej okolice. Wizyta stanowi kontynuację współpracy, w poprzednim roku w Koszycach gościły dr Anni Baraniecka, dr Agnieszka Jagoda i dr Maja Kiba – Janiak.

20170510_131927

20170510_122657