Dostęp do platformy MOE

Drodzy studenci,

Informujemy, że w przypadku problemów z dostępem do Platformy Mobilnego Obserwatorium Ekonomicznego (MOE) istnieje możliwość wprowadzenia danych studenta przez Administratora.

By tego dokonać, należy przesłać na adres artur.szymanski@ue.wroc.pl plik Excela (lub *.csv) zawierającego następujące dane:

Przykład

Imię Nazwisko

numer indeksu
 Kierunek Specjalność
Stopień
 Marcin Zioło
marcin.zioło@student.ue.wroc.pl
 12345  Zarządzanie Logistyka menedżerska
1
Uwaga! Należy podać adres e-mail zawierający numeralbumu@student.ue.wroc.pl  z prywatnych skrzynek mailowych nie ma możliwości zalogowania do platformy MOE

Można również przesłać plik z większą ilością danych np. wszystkich osób w grupie które nie mają dostępu do MOE.

Istnieje możliwość ręcznego wprowadzenia danych do Platformy – w takim przypadku należy uzgodnić z Administratorem Panem Arturem Szymańskim termin wprowadzenia danych. Kontakt: artur.szymanski@ue.wroc.pl  lub tel. 75 75 38 356.

Pliki do pobrania:

Plik do przesłania danych