Laureaci Seminarium Naukowego "Młodzi Naukowcy na rzecz rozwoju Dolnego Śląska" oraz konkursu "Giełda Pomysłów"

W dniach 25-26 maja br. odbyło się na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Seminarium Naukowe „Młodzi Naukowcy na rzecz rozwoju Dolnego Śląska”. Wydarzenie to  organizowane było pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze i Logistyczne Koło Naukowe LOGRiT.

Podczas seminarium młodzi naukowcy: studenci studiów I i II stopnia oraz uczestnicy studiów doktoranckich wygłaszali swoje referaty, prezentowali plakaty, a w trakcie dyskusji panelowych mogli dzielić się wynikami indywidualnych i zbiorowych analiz i badań związanych z planowanymi i realizowanymi inicjatywami sprzyjającymi rozwojowi ekonomiczno-społecznemu Województwa Dolnośląskiego.

25 maja wykład gościnny wygłosił Pan Wojciech Halarewicz – Wiceprezes ds. komunikacji Mazda Motor Europe nt. Zarządzanie brandem. Symbioza nauki i sztuki przy budowie brandu. Piątkowy wykład gościnny wygłosiła Pani Agnieszka Gałkowska  z Inspektoratu ZUS w Jeleniej Górze nt. Zus dla studenta.

Rada Programowa w skład której weszli przedstawiciele Nauki i Biznesu wyłoniła następujących laureatów spośród doktorantów i studentów

Doktoranci

Studenci – laureaci „Giełdy Pomysłów”

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Szczególne podziękowania składamy naszym sponsorom za ufundowanie nagród pieniężnych oraz rzeczowych.

code_two euforia_lunch_bar karr

lapelle  orm_logo_black_(1)   palac_wojanow_logo_krzywe