Najlepsi na Dolnym Śląsku wśród uczelni kształcących na kierunkach turystycznych o profilu ogólnoakademickim wg Rankigu Szkół Wyższych 2017 „Wiadomości Turystycznych”

wt1 czerwca 2017 roku w Warszawie pod patronatem dwutygodnika „Wiadomości Turystyczne” oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się uroczyste podsumowanie X edycji Rankingu Szkół Wyższych 2017 kształcących na kierunkach turystycznych.

W tegorocznym rankingu nasz kierunek Turystyka został doceniony przez Kapitułę Konkursu i uplasował się na 1 miejscu w zestawieniu uczelni o ogólnoakademickim profilu kształcenia na Dolnym Śląsku, a także na 4 miejscu w tej kategorii w kraju.

Na spotkaniu władz uczelni z całego kraju, które miało formę panelu dyskusyjnego pod hasłem "Turystyka – praktyka a teoria w kontekście nauczania", Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu reprezentowała Dr Izabela Michalska-Dudek z Katedry Marketingu i Zarządzania Gospodarką Turystyczną.

20170601_133311

Adres WWW: http://czytelnia.eurosys.pl/pub/magazine/19/freeEditons/112/editon/#/0