Akcja EWALUACJA

akcja_ewaluacja

Zasady ankietyzacji zajęć dydaktycznych na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

1. Po zakończeniu każdego semestru studenci oceniają realizację zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem interaktywnego kwestionariusza „Ankieta studenta / doktoranta dotycząca oceny zajęć dydaktycznych na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu” (załącznik nr 1). Kwestionariusze ankiety dostępne są na stronie Wydziału (http://www.ezit.ue.wroc.pl) w zakładce USOS .
  2. Ankietyzacja zajęć dydaktycznych odbywa się w sposób skoordynowany. Po zakończeniu semestru zimowego oraz letniego danego roku akademickiego odbywają się tzw. „Dni ewaluacji”, podczas których studenci wypełniają ankiety.
  3. Każdy etap ankietyzacji w danym roku akademickim poprzedzony jest akcją promocyjną na Wydziale.
  4. Wyniki ankietyzacji za pomocą kwestionariusza „Ankieta studenta / doktoranta dotycząca oceny zajęć dydaktycznych na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu” są gromadzone, przetwarzane, analizowane i archiwizowane przez Wydziałową Komisję ds. Jakości Kształcenia (przy wsparciu pracownika Sekcji Obsługi Ośrodka Komputerowego) i pozostają dostępne, w zakresie przysługujących uprawnień, dla Dziekana, Kierowników jednostek organizacyjnych, Przewodniczącego Wydziałowej Komisji ds. Rozwoju Kadr Naukowych oraz dla pracownika naukowo-dydaktycznego, którego ankieta dotyczy.
  5. Syntetyczne wyniki ankietyzacji są udostępnianie także Wydziałowej Radzie Studentów.
  6. Nie później niż 3 miesiące od zakończenia roku akademickiego Przewodniczący Wydziałowej Komisji ds. Jakości Kształcenia przedstawia Dziekanowi sprawozdanie z przeprowadzonej ankietyzacji zajęć dydaktycznych.