PMP Open House Conference ”Save Your Energy, Save Your Money, Empower Your Future”

Od 21 do 23 maja 2017 roku w Karpaczu obyła się międzynarodowa konferencja, pt. „Save Your Energy, Save Your Money, Empower Your Future”. Organizatorem konferencji była firma PMP z Jeleniej Góry. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu był Partnerem tego wydarzenia. W konferencji uczestniczyło niemal 100 osób – głównie menedżerów reprezentujących szeroko rozumiany przemysł papierniczy, m.in. z Meksyku, Tajwanu, USA, Hiszpanii, Włoch, Francji, Rosji oraz RPA.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu reprezentował dr Piotr Rogala z Katedry Zarządzania Jakością i Środowiskiem, który wygłosił referat, pt.”Future Skills & Competences of Workforce”, a także uczestniczył w panelu dyskusyjnym.