Zwiększ swoje szanse - studiuj na wymarzonym kierunku!

Złożyłeś aplikację na dowolny kierunek studiów prowadzony przez nasze wrocławskie wydziały? Nie jesteś pewien, czy wystarczy Ci punktów, aby studiować na swoim wymarzonym kierunku?

Zwiększ swoje szanse i do 7 lipca złóż aplikację dodatkowo na dowolny kierunek lub kierunki prowadzone na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, czyli na ekonomię, zarządzanie lub turystykę.

Nie musisz wnosić po raz kolejny opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 zł!

Wszyscy kandydaci, którzy wnieśli opłatę rekrutacyjną na dowolny kierunek prowadzony przez wydziały we Wrocławiu są zwolnieni z obowiązku wniesienia tej opłaty w przypadku aplikowania na dowolny kierunek prowadzony przez Wydział EZiT w Jeleniej Górze!

Pamiętaj, że do 7 lipca możesz złożyć aplikację na dowolną liczbę kierunków na studia stacjonarne, zwiększając tym samym szanse stania się studentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Niektóre kierunki są prowadzone na kilku wydziałach i mają różne punktowe progi przyjęcia. Na przykład: kierunek zarządzanie jest prowadzony na wydziałach wrocławskich: Nauk Ekonomicznych oraz Zarządzania, Informatyki i Finansów, a także na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, a kierunek ekonomia jest dostępny na wydziale NE oraz EZiT w Jeleniej Górze.

Niczym nie ryzykujesz! Jeżeli liczba uzyskanych punktów rekrutacyjnych umożliwi Ci dostanie się na kilka kierunków, wybierzesz ten wymarzony. Jeżeli jednak, czego Ci nie życzymy, nie uda Ci się dostać na wymarzony kierunek, rozważ wybór analogicznego lub innego kierunku na innym wydziale we Wrocławiu lub w Jeleniej Górze. Daj sobie szansę i złóż dodatkowe aplikacje do 7 lipca.