Konkurs na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademia Leona Koźmińskiego ogłoszają XII edycję konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Dla zwycięzców przewidziana została łączna pula nagród, ufundowana przez KPF w wysokości min. 6.000 zł.

Idea Konkursu

Celem Konkursu jest podnoszenie wśród młodych ludzi, wkraczających dopiero na rynek pracy, poziomu wiedzy z zakresu etyki biznesu, jego społecznej odpowiedzialności (CSR) i ładu korporacyjnego, co może stanowić ich wkład w budowę kapitału społecznego.

Do kogo kierowany jest Konkurs?

Serdecznie zapraszamy do udziału studentów i absolwentów uczelni wyższych państwowych i niepaństwowych w Polsce, autorów prac: licencjackich, magisterskich, doktorskich, MBA, podyplomowych lub inżynierskich, które zostały obronione nie wcześniej niż w 2013 roku.

Zakres tematyczny prac, które mogą być zgłaszane do Konkursu:

Jak zgłosić pracę?

Zgłoszenie na konkurs powinno zawierać:

Komplet dokumentów należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: konkurs@kpf.pl.

TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ: 31 lipca 2017 roku

Adres WWW: https://kpf.pl/etyka/konkurs-verba-veritatis/o-konkursie/