Wizyta pracowników Katedry Zarządzania Strategicznego i Logistyki w siedzibie Mazda Motor Europe

W dniu 10.07.2017 roku, pracownicy Katedry Zarządzania Strategicznego i Logistyki : Prof. zw. dr hab. Jarosław Witkowski, dr inż. Maja Kiba-Janiak oraz dr Anna Baraniecka odwiedzili siedzibę Mazdy Motor Europe z siedzibą w Atwerpii (Belgia). Spotkanie odbyło się w związku z badaniami naukowymi, jakie prowadzone są w Katedrze, w ramach Projektu badawczego nr DEC-2013/09/B/HS4/01260 na temat „Metody zarządzania w japońskich łańcuchach dostaw w Polsce i Wielkiej Brytanii”.

Podczas wizyty pracownicy naszego Wydziału spotkali się i przeprowadzili wywiady zogniskowane z Menedżerami i Pracownikami działów: Supply Chain Parts oraz Supply Chain Vehicles, zwiedzili centralny magazyn części oraz port w Atwerpii, gdzie magazynowane i skąd dystrybuowane są samochody.

Spotkanie i badania na poziomie Mazda Europe możliwe były dzięki zaangażowaniu i zaproszeniu Pana Wojciecha Halarewicza, V-ce Prezesa ds. Komunikacji Mazda Motor Europe GmbH , który jest Absolwentem Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze.

Zdjęcia: https://mazdashare.com