Objęcie przez dr hab. Elżbietę Sobczak, prof. nadzw. UE, funkcji Przewodniczącej Prezydium ACC

6. międzynarodowa konferencja ACC
„Zrównoważony rozwój uczelni wyższych w ERN zrzeszonych w ACC”

Objęcie przez dr hab. Elżbietę Sobczak, prof. nadzw. UE, Dziekan Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, funkcji Przewodniczącej Prezydium ACC

Liberec, 11. 10. 2017

11.10.2017 na Uniwersytecie Technicznym w Libercu odbyła się 6. Międzynarodowa konferencja organizowana przez Akademickie Centrum Koordynacyjne szkół wyższych z Euroregionu Nysa (ACC). Tematem konferencji była współpraca uczelni zrzeszonych w ACC.

Konferencję rozpoczęła uroczystość oficjalnego objęcia przez prof. UE dr hab. Elżbietę Sobczak, Dziekan Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu,funkcji Przewodniczącej Prezydium ACC.

Konferencja stanowiła również okazję do uczczenia 25-lecia założenia ACC. Wśród wyróżnionych założycieli ACC znaleźli się zasłużeni pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego: dr Franciszek Adamczuk, prof. Bogusław Fiedor oraz prof. Tadeusz Borys.

W ramach konferencji pracownicy Wydziału EZiT: dr Bartosz Bartniczak, prof. Andrzej Rapacz oraz dr Sabina Zaremba-Warnke zaprezentowali projekty międzynarodowe, realizowane w ramach współpracy w ACC.

acc_1

acc_2