Konkurs dla studentów "Wymyśl projekt - wygraj staż!"

Centrum Rozwoju Regionalnego Republiki Czeskiej - Wspólny Sekretariat Programu Interreg V- A Republika Czeska/Polska zaprasza studentów do udziału w konkursie „Wymyśl projekt – wygraj staż!”

Celem konkursu jest promocja Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska poprzez podniesienie świadomości uczestników na temat zasad i efektów realizacji projektów europejskich, a szczególnie projektów współpracy transgranicznej.

Z programu można dofinansować tylko takie działania, które mają korzystny wpływ na wyznaczony wspólny obszar po polskiej i czeskiej stronie granicy.

Każda składana propozycja projektowa musi uwzględniać dwie ważne zasady:

1. Składany projekt musi mieć wpływ na obie strony granicy, czyli polską i czeską.

2. Składany projekt musi osiągać swoje cele poprzez współpracę partnerów z obu stron granicy.

Szczegółowe informacje oraz regulamin znajduje się na stronie Programu.

Adres WWW: http://pl.cz-pl.eu/zakladni-informace-o-programu-pl/konkurs