Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu ma zaszczyt zaprosić uczniów i nauczycieli Szkół Ponadgimnazjalnych do udziału w Dniu Otwartych Drzwi. Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia 2017 r. (czwartek) w godzinach od 10.00 do 11.40, w auli Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Kochanowskiego 8 w Jeleniej Górze. Podczas Dnia Otwartych Drzwi uczniowie będą mieli okazję uczestniczyć w quizach, konkursach oraz spotkaniach z pracownikami i studentami.

Hasłami przewodnimi tegorocznych Dni Otwartych Drzwi, nawiązującymi do tematyki tegorocznej edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, Olimpiady Przedsiębiorczości oraz Olimpiady Podstaw Przedsiębiorczości, są:

Podczas tegorocznego wydarzenia stworzymy możliwość wzięcia udziału w quizie, którego pytania zamierzamy osadzić w 3 kategoriach: ekonomii, zarządzaniu i turystyce, które ściśle związane będą z tematyką wyżej wymienionych Olimpiad.

Dzięki tej formie uczestnicy będą mogli poczuć się, jak prawdziwi uczestnicy Olimpiad.

O możliwości uczestniczenia w quizie decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem, prosimy o wcześniejsze dokonanie i wybór jednego zespołu 3 osobowego, który weźmie udział w specjalnie przygotowanym quizie. Reszta uczestników również będzie brać udział w „zabawie” i będzie mieć wpływ na wynik głównego quizu. Laureaci quizu i konkursów towarzyszących otrzymają nagrody rzeczowe. Nagrodą dla szkoły, która wygra quiz, będą darmowe konsultacje dla półfinalistów olimpiad, u pracowników naukowo-dydaktycznych Wydziału, którzy pomogą przygotować się uczniom do Olimpiad.

Zgłoszenia drużyn przyjmuje Biuro Promocji (Justyna Adamczuk) – tel.  75 75 38 280, e-mail: promocja-jg@ue.wroc.pl

druk_drzwi_otwarte_plakat