Uroczystość wręczenia dyplomów

Szanowni Absolwenci,

serdecznie zapraszam na Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów I-go i II-go stopnia Absolwentom w roku akademickim 2016/2017, która odbędzie się w dniu 9 grudnia 2017 r. w Auli A (budynek przy ul. Nowowiejskiej 3) o godz. 11.00.

Program uroczystości:

1. Otwarcie uroczystości.
  2. Wystąpienie Dziekan Wydziału – dr hab. Elżbiety Sobczak, prof. nadzw. UE.
  3. Wystąpienie Prodziekan ds. Dydaktyki – dr Magdaleny Rękas.
  4. Wystąpienie Przewodniczącej Wydziałowej Rady Samorządu Studentów – Angeliki Wójcik.
  5. Wystąpienie Przedstawiciela Absolwentów – Joanny Łyszkiewicz.
  6. Wykład dra hab. Roberta Kurka, prof. nadzw. UE, pt. Czy bitcoin to przyszłość pieniądza?
  7. Wręczenie wyróżnień dla najlepszych Absolwentów.
  8. Wręczenie dyplomów ukończenia studiów I i II stopnia.
  9. Koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Janiny Garści w Jeleniej Górze.
  10. Gaudeamus.
  11. Wspólne pamiątkowe zdjęcie Absolwentów w tradycyjnych togach i biretach z Władzami oraz kadrą naukową Wydziału.

Warunkiem otrzymania oryginału dyplomu i odpisów w dniu uroczystości jest złożenie w Dziekanacie Wydziału do dnia 9 grudnia 2017 r. do godziny 9.30 uzupełnionej karty obiegowej, legitymacji studenckiej (osoby, które nie kontynuują studiów na II stopniu w Jeleniej Górze lub we Wrocławiu), wypełnionej ankiety Absolwenta oraz osobiste pokwitowanie odbioru dyplomu w Księdze dyplomów.

Osoby, które odebrały wcześniej dyplom a chcą uczestniczyć w uroczystości proszone są o dostarczenie do Dziekanatu Wydziału oryginału dyplomu do dnia 9 grudnia 2017 r. do godziny 9.30.

W celu przygotowania się do uroczystości absolwenci powinni w dniu 9 grudnia 2017 r. od godziny 10.00 zgłaszać się do sali gimnastycznej po odbiór togi i biretu, okazując dowód osobisty.

Potwierdzenia udziału w uroczystości należy dokonać w Dziekanacie Wydziału pod numerem telefonu 75 75 38 249 do dnia 7 grudnia 2017 r.

Z poważaniem,

Dziekan Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze