Studenci I roku I stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych

Studenci I roku I stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych - informujemy, że jest już dostępny test z zajęć bibliotecznych. Znajduje się on na stronie Biblioteki Wydziału EZiT w zakładce Moodle-test. Aby go rozwiązać należy zapoznać się z prezentacją PowerPoint dostępną po zalogowaniu się do Moodle. Poprawne rozwiązanie testu jest niezbędne do zaliczenia przedmiotu, który jest obowiązkowy. Studenci uprawnieni do korzystania z platformy Moodle mają konto założone przez administratora. Aby zalogować się do serwisu potrzebne jest podanie nazwy użytkownika i hasło.

Uwaga! Hasło ze względów bezpieczeństwa powinno być zmienione przez użytkownika

W przypadku problemów z dostępem do konta można kontaktować się z administratorem na adres e-mailowy moodle@ae.jgora.pl

Test można rozwiązywać do 9 lutego 2018 r.