Gala Finałowa 22. edycji „Rankingu Najlepsi z Najlepszych” zorganizowana przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR – laureaci Wydziału EZiT

Dnia 12 grudnia 2017 r. o godzinie 17.00 w budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbyła się Gala Finałowa 22.edycji „Rankingu Najlepsi z Najlepszych” zorganizowana przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR ranking.wiggor.pl Celem projektu Ranking Najlepsi z Najlepszych jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, promowanie ich firmom partnerskim, a także integracja środowiska akademickiego i biznesowego. Na przełomie lat Ranking urósł do rangi tradycji Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Projekt z każdą edycją rozwija się i zmienia, ale cel pozostaje ten sam - docenić trud i pracę włożoną przez studentów w naukę. Misją od zawsze jest motywować ich do jeszcze lepszych osiągnięć, by godnie reprezentowali zarówno Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, jak i środowisko studentów.

Podczas Gali Finałowej ogłoszone zostały wyniki konkursu dla najlepszych studentów i wręczone zostały nagrody. W trakcie spotkania studenci mieli możliwość wysłuchania prelekcji przedstawicieli firm partnerskich, do których należą: McKinsey&Company (Partner Diamentowy), Credit Suisse (Partner Złoty), EY (Partner Srebrny). Uroczystość uświetnił występ kwartetu smyczkowego. W Konkursie wzięli udział także studenci Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze. Wśród zwycięzców znaleźli się:

Nazwisko i imię Laureata

Ukończony rok studiów (2016/2017)

Zajęte miejsce

Mężyk Patryk