Wiosenny wyjazd integracyjny pracowników Wydziału EZiT

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy pracowników Wydziału na "Wiosenny wyjazd integracyjny - SZWAJCARIA SASKA i CZESKA",
którego organizatorem i koordynatorem jest dr Piotr Gryszel.

1. Termin wyjazdu: 14-15 kwietnia 2018 r. (sobota-niedziela) - termin wolny od zajęć dydaktycznych.
  2. Program: Zamek Stolpen (miejsce więzienia hrabiny Cosel), Bastei (malownicze mosty skalne), Königstein (największa twierdza Europy Środkowej), Dečin, Pravčicka Brana (największy skalny most Europy), spływ łodziami po rzece Kamienicy, wieczór integracyjny z muzyką.
  3. Koszt: 260 zł + wstępy ok. 20 euro i 200 koron czeskich
  4. Świadczenia:
W związku z koniecznością rezerwacji miejsc w hotelu, zostaliśmy zobligowani do wpłacenia zaliczki ze znacznym wyprzedzeniem terminu wycieczki. Proszę o dokonanie rezerwacji miejsca i wpłatę w
terminie do 25 stycznia 2018 r.
Wpłaty (w wysokości 260 zł/os.) przyjmowane będą w Biurze Obsługi Wydziału w pokoju nr 56.

Serdecznie zapraszam do włączenia się w inicjatywę.

Anna Nowak-Kowalska
Kierownik Biura Obsługi Wydziału