Zaproszenie na konferencję nt."Perspektywa- wyzwania współczesnej bankowości, finansów i gospodarki"

Studenckie Koło Naukowe Bankowości UMK już po raz piąty organizuje Ogólnopolską Konferencję Naukową Perspektywa- wyzwania współczesnej bankowości, finansów i gospodarki. Konferencja odbędzie się 8 czerwca 2018r., na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Koszt uczestnictwa wynosi 300zł/os lub 200zł/os (w przypadku uczestnictwa drugiego lub kolejnego współautora).

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów (I, II stopnia oraz studiów doktoranckich) do uczestnictwa, a także prosimy o udostępnianie informacji na temat niniejszej Konferencji.

plakat_