Rekrutacja do TOP YOUNG 100 - unikalnego programu dla najlepszych studentów logistyki w Polsce

Czy chcesz...

Top Young 100 to unikatowa formuła współpracy środowisk biznesowego i studenckiego. Rozpoczął się etap rekrutacji do pierwszej edycji wyjątkowego programu!

Top Young 100 to program:

W trakcie programu weźmiesz udział:

Jeżeli:

APLIKUJ!!!

W pierwszym etapie rekrutacji zostanie oceniona Twoja aktywność wykraczająca poza zakres toku nauczania, pierwsze doświadczenia zawodowe, a także wyniki osiągnięte na uczelni. Etap I rekrutacji prowadzony jest na Uczelni przez Opiekuna Top Young 100.

W drugim etapie rekrutacji kompleksowej ocenie poddana zostanie Twoja teczka dokonań wraz z listem motywacyjnym. Rozwiążesz także przedstawiony case logistyczny oraz zostaniesz zaproszony na wywiad z Komisją Rekrutacyjną, składającą się z praktyków biznesu: przedstawicieli PSML, firm partnerskich oraz mentorów.

Rekrutację na Uczelni prowadzi: dr Anna Baraniecka (Anna.Baraniecka@ue.wroc.pl)

Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, w dniu 06.03.2018 r., w godzinach 13.00-14.00, w gabinecie 14H.

Prosimy zabrać ze sobą CV.

Osoby, które nie mogą wziąć udziału w bezpośrednim spotkaniu, proszone są o wysłanie e-maila ze zgłoszeniem oraz załączonym CV do dnia 06.02.2018, do godz. 14.00, na adres Anna.Baraniecka@ue.wroc.pl.

Wszystkie informacje na temat projektu można znaleźć na:

Adres WWW: http://topyoung100.pl/