St. Andrews - Kurs językowy dla studentów oraz pracowników uczelni (plus stypendium)

Izba Gospodarcza Europy Środkowej we współpracy z najstarszym szkockim uniwersytetem, St. Andrews, prowadzi akcję stypendialną dla chętnych przedsiębiorców i pracowników biznesu (oraz studentów) na udział w kursach prowadzonych w lecie 2018 roku:

- International Business and Negotiation Programme

- English for General Purposes

Każdy dwutygodniowy program opiera się na zajęciach prowadzonych przez 4 dni w tygodniu (poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek) oraz wycieczkach w środy i soboty (m.in. Edynburg, zamki szkockie, Glasgow itp.). W cenie kursu jest zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z łazienką i wspólną kuchnią oraz udział w programie kulturalnym.

W załącznikach zamieszczono informacje, które przybliżą charakterystykę poszczególnych kursów i wysokości stypendiów. Zwracam uwagę na termin zgłoszeń, który upływa ostatecznie 11 kwietnia 2018 roku.

kontakt:Aleksandra Lelenthal
email: stypendia@semperavanti.org
Stowarzyszenie Semper Avanti

CECC Scholarships for enterpreneurs and students