Zwycięzcy gry symulacyjnej MarketPlace

5 czerwca 2018 roku wręczone zostały certyfikaty dla uczestników gry symulacyjnej MarketPlace. Konkurs przeprowadzony został poza zajęciami dydaktycznymi w ramach projektu Mobilne Obserwatorium Ekonomiczne na Wydziale EZiT. Czteroosobowe zespoły przez kolejne kwartały zarządzały przedsiębiorstwem w wirtualnym świecie biznesu. Studenci testowali strategie biznesowe i marketingowe oraz konkurowali z innymi wirtualnymi firmami. Na pierwszym miejscu uplasowali się studenci:

Letycja Kalinowska

Joanna Staszak

Bartosz Łukasiewicz

Mariusz Olszewski

Serdecznie gratulujemy!!!

Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów w biznesie, zarówno w świecie wirtualnym, jak i w realnym!!!

kolaz_marketplace