Finał Giełdy Pomysłów 2018 - znamy Zwycięzcę!

FINAŁ GIEŁDY POMYSŁÓW 2018

W dniu 15.06.2018 r. w auli bud. H odbyła się kolejna, VII edycja Giełdy Pomysłów pod hasłem „Młodzi innowatorzy na rzecz rozwoju regionu”, zorganizowana przez Naukowe Koło Logistyczne „LOGRiT” wraz jego opiekunką i pomysłodawczynią konkursu dr Anną Baraniecką z Katedry Zarządzania Strategicznego i Logistyki.

W imieniu władz Wydziału słowa powitania do zgromadzonych studentów, gości i sponsorów skierował Prodziekan ds. Rozwoju dr Michał Sosnowski, dziękując im za przybycie i udział w tym wyzwalającym kreatywność i inspirującym do działania konkursie, szczególnie że inicjatywy łączące wiedzę teoretyczną z jej wymiarem praktycznym zawsze są mile widziane na naszym Wydziale, zwłaszcza gdy są w nie zaangażowani studenci o otwartych umysłach i chętni do podejmowania wyzwań w sferze biznesowej.

Tradycyjnie konkurs był skierowany do uczniów szkół średnich oraz studentów. Do części finałowej komisja zakwalifikowała 8 projektów, wśród nich: kursy i wykłady dla osób starszych, aplikacja do grywalizacji turystyki, „drink truck”, rower miejski, reprezentowanie firm w social mediach, pomysł na odpoczynek w Sudetach, samoobsługowa myjnia dla psów czy produkcja regionalnej whisky.

Laureaci konkursu Giełdy Pomysłów 2018

1 miejsce – Konrad Kałużny, „Travellenge” Aplikacja do grywalizacji turystyki
2 miejsce – Marcin Kulik, Ewelina Sobczak, Joanna Łyszkiewiecz, „Oak Valley – regionalna whisky”
3 miejsce - Damian Gawroniuk, „Dedykowany odpoczynek w Sudetach”

Wyróżnienie Jury: Klaudia Russek, Letycja Kalinowska, Wojciech Wójcik, Jakub Demski, „Drink Truck” Niebalane drinki podczas domowych imprez, eventów plenerowych oraz konferencji.

Wyróżnienie Jury: Angelika Adamek: „Technologia bez ogródek” Kursy i wykłady skierowane do osób starszych.

Wyróżnienie Opiekuna Naukowego Koła Logistycznego:
- Dominika Knapp, Katarzyna Sokołowska, „FOLLOW” Reprezentowanie firm w social mediach
- Paweł Dubiel. Michał Dziedzic, Karol Fischer, „Samoobsługowa myjnia dla psów”.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Sponsorzy nagród:

Nagrody finansowe: CodeTwo Sp. z o.o., Matex Sp. z.o.o., Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego SA, Cubatex Sp. z o.o.

Nagrody specjalne (rzeczowe): Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego, Pałac Wojanów

Nagrody rzeczowe: Leroy Marlin w Jeleniej Górze, Orange, Browar Miedzianka, Sala Piwne kosmetyki, Wydawnictwo AD-REM, Czekoladziarnia Jelenia Góra, Pałac Paulinum

Studenci i opiekun Naukowego Koła Logistycznego LOGRiT dziękują sponsorom, uczestnikom oraz wszystkim osobom, które swoja pracą i zaangażowaniem przyczyniły się do realizacji siódmej edycji Giełdy Pomysłów.

gielda_pomyslow_-_sponsorzy

2018-06-19_gielda_kolaz2